KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13374295

nr 1337 4295

Larz Friberg

(f. 1918), Sverige

Akvarell, Räv. Signerad, daterad 73,25x35 cm

Larz Friberg, född 1918 i Stockholm, svensk målare, tecknare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 juli 2020
kl 18:22:17

12/7 19:44:45 1      Vinnande bud

Larz Friberg

Läs mer om Larz Friberg